Mistrzostwa okręgu lublin pod liczbą “333”

Mistrzostwa okręgu lublin pod liczbą “333”

W niedzielę 2 czerwca na puławskiej strzelnicy odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lublin w strzelaniach myśliwskich.

Nasze koło wystawiło jedną drużynę w składzie: Jacek Kamiński, Jacek Pawka i Krystian Zalewski. Dodatkowo indywidualnie w klasie C wystartował kol. Grzegorz Kasianiuk.

W klasie powszechnej wystawiło drużyny 6 kół łowieckich. Żar lejący się z nieba przysparzał wszystkim problemu i powodował dodatkowe uczucie zmęczenia, co było widać po wynikach wszystkich zawodników.

Nasza drużyna mimo dużej konkurencji utrzymała miejsce z zeszłego roku. Na koniec zawodów nasi reprezentanci stanęli na 3 miejscu podium z wynikiem 1104 pkt.

Niestety w tym roku jako nagrodą nie były talony na bażanty. Jednak dzięki 3 miejscu koło dostało dużą siekierę marki Fiskars, która zapewne będzie do użytku na kwaterze w Kunkach

W klasyfikacji indywidualnej w klasie powszechnej kol. Jacek Pawka zdobył również 3 miejsce – serdecznie gratulujemy i czekamy na 1.

Kolega Grzegorz, startujący w klasie C także uplasował się na 3 miejscu za co również należą się wielkie gratulacje, tym bardziej, że były to jego pierwsze tego typu zawody!

fot. Ewa Kasianiuk

Komentarze są wyłączone

Jeśli jesteś członkiem Koła Łowieckiego nr 34 "Orzeł" w Niedrzwicy Dużej - zarejestruj się na stronie przechodząc do formularza rejestracji. Jeśli nie jesteś członkiem koła prosimy o zignorowanie tej wiadomości.