Mistrzostwa okręgu lublin pod liczbą “333”

Mistrzostwa okręgu lublin pod liczbą “333”

W niedzielę 2 czerwca na puławskiej strzelnicy odbyły się Mistrzostwa Okręgu Lublin w strzelaniach myśliwskich.

Nasze koło wystawiło jedną drużynę w składzie: Jacek Kamiński, Jacek Pawka i Krystian Zalewski. Dodatkowo indywidualnie w klasie C wystartował kol. Grzegorz Kasianiuk.

W klasie powszechnej wystawiło drużyny 6 kół łowieckich. Żar lejący się z nieba przysparzał wszystkim problemu i powodował dodatkowe uczucie zmęczenia, co było widać po wynikach wszystkich zawodników.

Nasza drużyna mimo dużej konkurencji utrzymała miejsce z zeszłego roku. Na koniec zawodów nasi reprezentanci stanęli na 3 miejscu podium z wynikiem 1104 pkt.

Niestety w tym roku jako nagrodą nie były talony na bażanty. Jednak dzięki 3 miejscu koło dostało dużą siekierę marki Fiskars, która zapewne będzie do użytku na kwaterze w Kunkach

W klasyfikacji indywidualnej w klasie powszechnej kol. Jacek Pawka zdobył również 3 miejsce – serdecznie gratulujemy i czekamy na 1.

Kolega Grzegorz, startujący w klasie C także uplasował się na 3 miejscu za co również należą się wielkie gratulacje, tym bardziej, że były to jego pierwsze tego typu zawody!

fot. Ewa Kasianiuk

Komentarze są wyłączone